Diskuzní fórum | Zpět do diskuzí

Bolesti chrbtice

Dobrý deň.Mám 35rokov, som po troch operáciách chrbticeL5-S1bez vymeny platničky a stabilizacie danného úseku.Momentálne mám silné bolesti ľavej nohy, trpnutie a slabosť.MRI z 20.7.2016:Napriamená lumbálna lordóza.Intervertebralna osteochondróza segmentov L5-S1. Chondroza diskov L-chrbtice.Spondyloticke zmeny tiel stavcov L-chrbtice.Bulging disku L5-S1 s kompresiou koreňa S1 bilat.(vpravo 3st.,vľavo,1.-2.st.) a extraforaminálneho úseku nervu L5 bilat.(1.st.) Absolvoval som kúpeľnú liečbu bez zlepšenia stavu.Pomohla by mi výmena platničky L5-S1 stabilizácia vedeli by ste mi pomôcť.Za odpoveď ďakujem.

Diskuzní fórum | Zpět do diskuzí

Bolesti chrbtice

Dobrý deň. Chcem sa spýtať. Asi tak pred 10 rokmi som spadol na pravý bok a udrel si oblasť okolo pravého bedrového kĺbu. Vtedy som tomu nevenoval takú pozornosť, aj keď som mal modrinu v danej oblasti. Po nejakom čase sa začali dostavovať bolesti v oblasti krížov na pravej strane s vystrelovaním do pravej nohy až k lýtku , ktoré sa časom stupňovali. nakoniec som vyhľadal lekársku pomoc. Zistili mi posunuté platničky v driekovej oblasti. Bral som na to najprv tabletky, potom injekcie. Keďže som aj pravidelne cvičil, tak bolesť sa neprejavovala často. Medzitým som absolvoval aj rehabilitácie. Len asi pred piatimi mesiacmi sa mi pohoršilo a bolesť mávam častejšie. Navštivil som neurológa a dostal som naordinované infúzie a rehabilitácie. Momentálne chodím ambulatne na infúzie, ale úľavu nepociťujem. Prave naopak. Tak pred štyrmi týždňami sa k bolestiam ešte pridala bolesť okolo kostrče. Neurologička na to reagovala tým, že CT vyšetrenie mi bolo robené nedávno a tak mám absolvovať infúznu liečbu. Chcem Vás požiadať o radu. Ďakujem.

04. 08. 2016 | EuroPainClinics

Dobrý den,
máte-li zájem, rádi Vám doporučíme objednat se na vstupní konzultaci na některé z našich klinických pracovišť, při kterém můžeme Váš zdravotní stav přesně zhodnotit. K vyšetření s sebou vezměte, prosím, výsledky CT vyšetření a dále aktuální výsledky MRI vyšetření na CD nosiči. Pokud nemáte MRI, můžeme Vám pomoci jej zabezpečit.
Hezký den,
Tým EPC