Diskuzní fórum | Zpět do diskuzí

Medzistavcové platničky

Dobrý deň, rada by som sa informovala v mene môjho otca o možnostiach liečby na Vašej klinike. Otec trpí dlhodobo bolesťami chrbta, ktoré po dlhom čase vyústili do bolestí dolných končatín. Absolvoval vyšetrenia, ktorých záverom boli poškodené chrbtové platničky s komentárom, že sa to nedá liečiť a na operáciu to nie je dostatočne vážne a že má zmeniť prácu.

Absolvoval obstreky chrbtice aj terapiu ozónom, nič nezabralo a bolesť pretrváva. Po prečítaní článku v časopise Plus 7 dní, kde svoje vyjadrenia poskytol aj pán doktor Rapčan z Vašej kliniky a prípad pacientky z článku sa veľmi podobal na prípad môjho otca, som sa Vás teda rozhodla kontaktovať s prosbou o radu a možnostiach liečby. Vopred Vám veľmi pekne ďakujem za odpoveď.

08. 06. 2015 | EuroPainClinics

Dobrý deň,
ako vidím, nejaké zhodnotenie a vyjadrenia ohľadom diagnózy a perspektívy ste už dostali. V ideálnom prípade, ak by sme sa mali vyjadriť k danej problematike by som doporučoval osobné stretnutie na klinike, kde by som si Vás mohol pozrieť a sám vyšetřit. Súčasťou konzultácie by bolo i zrevidovanie najčerstvejšieho MRI vyšetrenia LS chrbtice, ktoré je najlepšie priniesť na CD. V prípade potreby pokračujeme diagnostikou iných generátorov bolesti, ak prichádzajú v úvahu.

Pekný deň,
tím EPC

Vánoční provozní doba v EuroPainClinics® »