Servis pro pacienty

Proč přijít?

Jako našemu pacientovi Vám umožníme rychlou dostupnost všech našich služeb. V péči EuroPainClinics® budete mít dostupné některé léčebné techniky, které nejsou ve standardní nabídce ve Vašem zdravotnickém systému. Rovněž budete profitovat z dlouhodobých vynikajících zkušeností našich lékařů.

Komu je léčba určena?

Pacientům s dlouhodobou bolestí zad (tři měsíce a více), kteří nejsou spokojeni s úlevou od bolesti a/nebo nereagují na běžnou léčbu, je-li zdroj bolesti lokalizovatelný intervenčními vyšetřovacími výkony. Pokud jste užívali léky, infuze, fyzioterapii atd. bez významného zlepšení, popř. se zhoršením, pokud si přejete zlepšit svůj každodenní život, neváhejte se na nás obrátit.

Jak se k nám dostanete?

Jednoduše k nám přicestujete letadlem, autem nebo autobusem přímou linkou z celé Evropy. Naše pracoviště jsou umístěny v turisticky zajímavých destinacích, které nabízejí pohodlí i pro Váš doprovod. Potřebujete-li pomoci s organizací Vaší cesty do EuroPainClinics®, kontaktujte nás.

Jaký postup můžete očekávat?

Po první konzultační prohlídce Vám nabídneme jeden z našich intervenčních diagnostických zákroků. Pokud lokalizujeme zdroj bolesti a úleva od bolesti bude dostatečná, nabídneme Vám terapeutický zákrok dle domluvy. Pro více informací o zákrocích a cenách klikněte sem.

Jak uhradit poskytnutou péči?

Platit lze v hotovosti v Kč nebo na pracovišti v Praze i kreditní kartou.

Jak se u nás domluvíte?

Oficiálním jazykem je angličtina, švédština, chorvatština, čeština a slovenština. Pokud s námi potřebujete komunikovat v jiném jazyce, kontaktujte nás.

Co si vzít s sebou do EuroPainClinics®?

Z důvodu přesného diagnostického vyšetření přineste s sebou prosím následující lékařskou dokumentaci, pokud máte: výsledky/snímky zobrazovacích vyšetřovacích metod, jako je magnetická rezonance (ideálně ne starší než 3 měsíce, maximálně však 6 měsíců), CT vyšetření (počítačová tomografie), rentgenové vyšetření, doporučení odborného lékaře (neurochirurg, neurolog, ortoped, rehabilitační lékař) a Vaši celkovou lékařskou zprávu.

Je možné zaslat výsledky lékařských vyšetření elektronicky?

Ano, pouze však v rámci on-line konzultace Vaší diagnózy v sekci E-konzultace. Prostřednictvím této sekce nám můžete zaslat výsledky  vyšetření vystavené Vaším lékařem, snímky MR (magnetická rezonance) páteře a vyplněný formulář „Lékařský posudek“.

V případě, že Vaši zdravotní indikaci vyhodnotíme jako vhodnou k provedení některého z léčebných výkonů v EuroPainClinics®, naši specialisté doporučí předběžný postup léčby a navrhneme Vám co nejdříve telefonicky nebo e-mailem termín Vaší vstupní konzultace.

Pokud k Vaší zdravotní indikaci nebude možné navrhnout řešení v rámci specializace EuroPainClinics®
v oblasti intervenční léčby bolesti, budeme Vás o této skutečnosti informovat prostřednictvím e-mailu.

V jiných případech zdravotnickou dokumentaci či snímky MRI zaslané prostřednictvím e-mailu nebo poštou nepřijímáme.

Výsledky lékařských vyšetření:

  • Výsledky vyšetření magnetické rezonance – MRI (ideálně ne starší než 3 měsíce, maximálně však 6 měsíců)
  • Výsledky vyšetření počítačovou tomografií (CT) – pokud máte k dispozici
  • Celkovou zdravotní zprávu od Vašeho odborného lékaře (neurochirurg, neurolog, ortoped, rehabilitační lékař)
  • Informace o dalších vašich zdravotních diagnózách, např. kardiologické problémy, voperovaný kardiostimulátor, hypertenze, hypotenze, porucha srážlivosti krve, cukrovka apod.

Na vstupní konzultaci se můžete objednávat také na telefonních číslech +421 984 404 593 (centrální telefon pro pracoviště Bratislava, Bardejov, Košice) a tel. čísle +420 702 297 397 (pracoviště Praha), kde Vám při společné domluvě termínu Vaší první návštěvy v EuroPainClinics® rádi sdělíme všechny bližší informace.