Specialisté

Certifikovaný intervenčný algeziolog, přední evropský lídr v léčbě bolesti s použitím speciálních intervenčních technik. Lékařský ředitel EuroPainClinics®. MUDr. Rapčan dlouhodobě udržuje trend zavádění inovativních léčebných metod a technik, speciálních metodik a nejnovějších přístrojových medicínských technologií do klinické praxe.

Číst více

rapcan

MUDr. Róbert Rapčan

Specialista na léčbu bolesti

Mezinárodní specialista v oborech v ortopedické chirurgii a intervenční léčba bolesti. Lékařský ředitel EuroPainClinics®. Profesní zkušenosti r. Hesse významně obohacují znalostní platformu EuroPainClinics® o inovativní pohledy na metody a techniky v oblasti miniinvazivní a endoskopické chirurgie páteře a intervenční léčby bolesti.

Číst více

hess

Michael Hess, M.D.

Spinální chirurg

Mezinárodní odborník v oboru revmatologie a specialista na intervenční léčbu bolesti. Rozsáhlé profesní znalosti Dr. Hammonda společně s jeho výzkumnou a vzdělávací činností představují mimořádný přínos v rozvoji a rozšiřování znalostní platformy EuroPainClinics®.

Číst více

hammond

Anthony Hammond, M.D.

Specialista na léčbu bolesti

Mezinárodní certifikovaný odborník v oboru anesteziologie a intenzivní medicína, specialista na intervenční léčbu bolesti se zaměřením na miniinvazivní a endoskopické výkony. Profesní zkušenosti Dr. Waléna představují pro EuroPainClinics® cenné podněty při zavádění systémů optimálních operačních postupů.

Číst více

walen

Lars Walén, M.D.

Specialista na léčbu bolesti