Zdravotnické zařízení Poliklinika Terasa

Nezávislé partnerské pracoviště využívající odborných znalostí a lékařských zkušeností EuroPainClinics®.

EuroPainClinics® je od listopadu 2014 odborným garantem poskytované zdravotní péče poliklinikou Terasa v Košicích. Odborníci se tu zaměřují na specifické endoskopické miniinvazivní výkony ve spinálním kanálu a na meziobratlových ploténkách. Zákroky vyžadují minimální hospitalizaci, provádějí se na bázi jednodenní chirurgie. Košické pracoviště, kvalitativně na úrovni moderních klinik v západní Evropě, disponuje excelentně vybaveným operačním sálem pro takové typy výkonů a prvotřídními přístroji (například laser, radiofrekvenční přístroj či několik druhů endoskopů).

Vedoucím lékařem je MUDr. Juraj Mláka, který se specializuje na pokročilé výkony v epidurálním prostoru – pulzní radiofrekvence a epiduroskopie. MUDr. Mláka má absolvovanou také specializační zkoušku z algeziologie.

Juraj Mláka
MUDr. Juraj Mláka
Consultant in Pain Medicine
Poliklinika Terasa
Toryská 1
040 11 Košice, Slovenská republika

Telefon: +421 911 708 897
Email: recepce@europainclinics.com
Web: www.poliklinikaterasa.sk

Ordinační hodiny

Úterý 13:00 – 19:00
Středa 07:00 – 16:00
Čtvrtek 07:00 – 13:00

Provozovatel zdravotnického zařízení

Poliklinika Terasa s.r.o.
Toryská 1
Košice 040 11
IČO: 36 202 215

Kontaktní formulář

Jméno:


E-mail:


Telefon:


Poznámka:


Vaše E-konzultace se odesílá ... Po úspěšném odeslání se Vám zobrazí oznámení a odešleme Vám i potvrzovací email. V případě problémů s odesláním nás prosím kontaktujte na info@europainclinics.com, rádi Vám pomůžeme.
0%