www.spinalendoscopy.eu: endoskopické operace na páteři

08. 12. 2016

Nové mezinárodní webové stránky www.spinalendoscopy.eu představují revoluční metody chirurgické léčby páteře za pomoci moderních endoskopických technik. V EuroPainClinics® jsou tyto pokročilé metody léčby používány při ošetření výhřezů meziobratlových plotének či při ošetření facetových kloubů (endoskopická rizotomie).

Endoskopické výkony se provádí miniinvazivním způsobem, který na rozdíl od klasické „otevřené˝ operace páteře přináší řadu významných výhod. Kožním řezem o velikosti asi 1 cm se do páteřního kanálu zavádí minikamera-endoskop a další pracovní nástroje. Celý zákrok probíhá pod přímou vizuální kontrolou endoskopu. Endoskopické zákroky probíhají v režimu jednodenní chirurgie, což znamená, že pacient po operaci a určité době odpočinku odchází domů. Doba trvání výkonů je výrazně kratší než u klasické operace. V řadě případů není potřebná celková anestezie. Rekonvalescence probíhá rychleji a pacienti se také rychleji vrací k běžným činnostem a do zaměstnání.

Webové stránky www.spinalendoscopy.eu představují tým expertů EuroPainClinics® – zkušených endoskopických operatérů a specialistů na léčbu bolesti, jednotlivá klinická pracoviště EuroPainClinics®, a nabízí možnost online objednání na konzultaci. Detailní kroky celkového průběhu léčby a řadu praktických informací shrnuje sekce Průvodce léčbou. Stránky jsou k dispozici v anglickém, českém a slovenském jazyce.

Vaše léčba v EuroPainClinics® v rukou nejlepších specialistů
Tým expertů EuroPainClinics® tvoří renomovaní mezinárodní specialisté MUDr. Róbert Rapčan, FIPP, přední intervenční algeziolog a specialista na léčbu bolesti a lékařský ředitel EuroPainClinics®, Dr. G. Michael Hess, německý spinální chirurg, který se svými více než 1500 úspěšně provedenými endoskopickými operacemi patří mezi nejzkušenější světové endoskopické operatéry, Dr. Anthony Hammond, anglický revmatolog a specialista na léčbu bolesti se specializací na pokročilé techniky léčby bolesti bederní páteře a krční páteře a švédský specialista Dr. Lars Walén, který patří ke skupině předních expertů v oblasti léčby bolesti pomocí intervenčních technik pod rentgenovou a ultrazvukovou kontrolou.

Více na www.spinalendoscopy.eu
Připojte se k nám! FB ep1.eu!
Chcete být informováni o novinkách z EuroPainClinics®? Přihlaste se k odběru našeho newsletteru přímo zde!

spinalendoscopy-cz

 

« zpět