Člověk, trpící onemocněním těla, strádá velmi často i psychicky. Je tedy nesmírně důležité myslet na své zdraví, ale i na zdravou mysl. Mysl a tělo jsou na sobě nezávislé, ale navzájem se ovlivňují. Zdravá mysl ovlivňuje zdraví těla a naopak zdravé tělo udržuje zdravou mysl. Lékaři často přistupují k nemoci přes její symptomy. Zvláště pak v medicíně bolesti tento přístup redukuje intenzitu bolesti jen dočasně, ale neznamená to, že příčina bolesti byla odhalena a odstraněna. Preciznost v diagnostice a léčbě, medicína založená na důkazech a moderní technologie – to jsou nástroje, které my lékaři máme k dispozici na pomoc pacientům s neztišitelnou bolestí, místo vytváření nekontrolovatelné závislosti na lécích.

MUDr. Robert Rapčan, FIPP
Medical director EPC

EPC
výkony

Naše kliniky jsou přístrojově nejlépe vybavenými pracovišti pro intervenční léčbu bolesti v České republice a na Slovensku.

EPC
výkony

Naše kliniky jsou přístrojově nejlépe vybavenými pracovišti pro intervenční léčbu bolesti v České republice a na Slovensku. Miniinvazivní zákroky jsou prováděny lékaři pomocí přístrojů Siemens, Olympus, Esaote, Quanta System, Baylis, Myelotech

více informací

Chronická
bolest

Intervenční lečba bolesti umožňuje velmi efektivně a precizně odhalit a odstranit zdroj bolesti.

Chronická
bolest

Intervenční lečba bolesti umožňuje velmi efektivně a precizně odhalit a odstranit zdroj bolesti. Cílem je i postupné snížení množství užívaných léků na bolest a navrácení Vás k běžným činnostem.

více informací

Odborné
znalosti

Žádné jiné pracoviště pro léčbu bolesti v České republice a na Slovensku nespolupracuje s lékaři s odborným titulem FIPP

Odborné
znalosti

Žádné jiné pracoviště pro léčbu bolesti v České republice a na Slovensku nespolupracuje s lékaři s odborným titulem FIPP, který je udělován ve světě lékařům s odbornou a praktickou dovedností v intervenční léčbě bolesti.

FIPP
Poradní rada

více informací